Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Trochę popadało i ma jeszcze popadać

Wczoraj po południu w okolicach Łomży spadło 5,5 litra deszczu na każdy metr kwadratowy powierzchni ziemi. Na dziś synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu, a po południu miejscami burze. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Popadać może także w nocy i jutro.

W ciągu dnia wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków wschodnich, a podczas popołudniowych burz porywy do 65 km/h. Dziś temperatura maksymalna od 14°C do 17°C, a w nocy minimalna od 10°C do 11°C.
W piątek w regionie ma być podobnie jak dziś. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu i miejscami burze. Temperatura maksymalna od 18°C do 19°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę