Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze do Jedwabnego

Jedna osoba została ranna po wypadku na drodze Piątnica – Jedwabne. Jak wynika z pierwszych informacji ciężarówka najechała na tył osobówki. Ruch odbywa się wahadłowo.

Do zderzenia doszło około kwadrans po 12. w niewielkiej odległości za Piątnicą. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Na razie nie wiadomo czy osoba zabrana do szpitala odniosła większe czy lżejsze obrażenia i czy zdarzenie będzie ostatecznie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę