Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Święto dziadków u Biskupa

Konkursy, wspólne śpiewanie i zabawa towarzyszyły dziś obchodom dnia świętych Anny i Joachima, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Imieniny do tej pory organizowane były w ogrodach biskupa łomżyńskiego, dziś ze względu na ulewę imprezę przeniesiono do liceum katolickiego znajdującego się nieopodal pałacu biskupiego. Spotkanie rozpoczęła krótka katecheza na temat eucharystii, którą wygłosił ksiądz Paweł Bejger. Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek podkreślił podczas spotkania dziadków z wnukami, że seniorów w rodzinie nie należy traktować czysto funkcjonalnie, jako osoby tylko do pomocy.


Dodajmy, że ewangelie nie przekazały o rodzicach Maryi żadnej wiadomości, ale milczenie Biblii dopełnia bogata literatura uzupełniająca. Obecnie św. Anna jest patronką diecezji opolskiej, a także matek i żeglarzy. Oboje święci, Anna i Joachim, są patronami małżeństw.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę