Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ma popadać

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu, a po południu miejscami burze, lokalnie z gradem. Jak prognozują synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW w czasie burz może spaść do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a wiatr może mieć w porywach prędkość do 70 km/h.

Przez cały dzień ma być ciepło od 20°C do 22°C i poza okresami burz wiatr słaby, a po południu umiarkowany wschodni i północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu, miejscami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 15 mm. Początkowo także zanikające burze. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, podczas burz porywisty, północno-wschodni i północny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę