Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijany sternik na Narwi

Główne zdjęcie
Narew (fot. archiwum)

1,7 promila miał sternik łódki pływającej po Narwi. 31-letni mieszkaniec Łomży stanie przed sądem, bo za prowadzenie w ruchu wodnym pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje taką samą karę jak za prowadzenie pojazdu w ruchu lądowym – wyjaśnia Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży.

Pijanego sternika zatrzymano w piątek wieczorem, po tym gdy dyżurny łomżyńskiej komendy został poinformowany, że po Narew łodzią pływają młodzi ludzie, którzy są prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Policjanci wysłani na miejsce zauważyli wpływającą do przystani łódź z napędem silnikowym, na której przebywały trzy osoby. Sternikiem był 31–letni łomżanin, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Pod wpływem alkoholu byli też towarzyszący mu kompani, ale karnie odpowiadać będzie tylko 31-letni sternik, który wczoraj usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Mężczyźnie grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę