Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Suwałkach rozpoczął się proces podejrzanych o gwałt

Za zamkniętymi drzwiami odbywa się proces właściciela szkoły tańca towarzyskiego w Suwałkach – Jarosława P. Mężczyzna oskarżony jest o zgwałcenie byłej uczennicy i udział w gwałcie zbiorowym. Zdaniem prokuratury uczestniczył w nim także drugi oskarżony w tej sprawie - instruktor tańca z Łomży - Dariusz S. Obaj mężczyźni nie przyznają się do winy.

Zawiadomienie o przestępstwie złożyła 22 letnia dziś kobieta. Ze względu na charakter sprawy sąd wyłączył jawność procesu. Była uczennica Jarosława P. miała zostać zgwałcona kilkakrotnie. Po raz pierwszy 6 lat temu, gdy chodziła na kurs tańca w jego szkole. Do kolejnych gwałtów, w tym gwałtu zbiorowego z udziałem instruktora z Łomży, miało dojść kilka lat później. To wtedy kobieta powiadomiła policję, a mężczyźni trafili do aresztu, skąd wyszli po miesiącu. Oskarżony Jarosław P. jest zawodowym tancerzem. Od lat prowadzi szkołę tańca i organizuje turnieje taneczne w Suwałkach. Zaprzecza, podobnie jak jego kolega - Dariusz S. – by dopuścił się gwałtu na oskarżającej go o to kobiecie. Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę