Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Drzewo przewróciło się na ciężarówkę

Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut przed godziną 18. na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. Około 100 metrów przed skrzyżowaniem z drogą do Kozik na kabinę ciężarówki DAF jadącej w kierunku Łomży przewróciło się duże drzewo. Na szczęście kierowca wyszedł ze zdarzenia bez większych obrażeń, ale były duże utrudnienia w ruchu.

Na miejscu niemal natychmiast zjawiły się służby ratunkowe w tym strażacy. Kierowca ciężarówki samodzielnie opuścił uszkodzony pojazd. Drzewo, które przewróciło się na dach jadącej drogą wojewódzką nr 677 samochód było miało około metra obwodu. Prawdopodobnie przewrócił je silny podmuch wiatru.
Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka był zablokowany i tworzyły się kilkukilometrowe korki. Teraz już droga jest odblokowana.

Do podobnego zdarzenia doszło około godz. 20. na terenie gminy Zbójna. Tu powalone przez wiatr drzewo spadło na audi jadące drogą Gąski - Laski. Na szczeście także tym razem kierowcy nic się nie stało.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę