Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Potrzebna pomoc pielgrzymom

W najbliższy poniedziałek z Łomży na Jasną Górę wyruszy XXI Piesza Pielgrzymka. Przez kolejne 13 dni pątnicy przejdą 430 km. I choć przygotowania pielgrzymkowe powoli dobiegają końca w dalszym ciągu organizatorom brakuje kilku dosyć istotnych rzeczy. Najbardziej potrzebny jest bus – na karetkę dla chorych pielgrzymów, a także lekarstwa i opatrunki do Punktu Sanitarnego.

Ks. Piotr Mazurek dyrektor XXI Pieszej Pielgrzymki Diecezjalnej Łomża – Jasna Góra podkreśla, że mimo wpisowego, które ustalane jest na minimalnym poziomie, potrzeby przerastają organizatorów. Niemniej „dzięki SERCU życzliwych ludzi, dobroczyńcom i Waszej modlitwie, na pewno dotrzemy do Pani Jasnogórskiej” twierdzi i apeluje o pomoc do tych którzy mogą pomóc.

A czego potrzebujemy najbardziej?
  • Busa – potrzebnego na karetkę dla chorych pielgrzymów,
  • samochodu dostawczego – przeznaczonego dla służby ekologicznej,
  • lekarstw, opatrunków – do Punktu Sanitarnego
Osoby które są w stanie pomóc pielgrzymom proszeni są o kontakt:
e-mail: pielgrzymka_lomza@vp.pl

Więcej informacji o XXI Pieszej Pielgrzymce Diecezjlanej Łomża - Jasna Góra na stronie internetowej www.pielgrzymka.lomza.opoka.org.pl
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę