Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Bilet na Pippi za 300 groszy

W najbliższą sobotę 12 maja o godzinie 17:00 spektakl Pippi Pończoszanka w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży będzie można zobaczyć za grosze. To w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji Bilet za 300 groszy, którą finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W tegorocznej akcji weźmie udział 100 teatrów publicznych z 39 polskich miast. O tym, że w teatrze „grosze grają rolę” przypominać ma symboliczna cena biletu, która wynosi 300 groszy.  
Pippi Pończoszanka to wspaniała powieść dla dzieci autorstwa szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Książka została wydana w 1945 roku, a spektakl w reżyserii Michała Derlatki na scenę teatru w Łomży wszedł dwa miesiące temu. 
- Tam, gdzie pojawia się Pippi, nic nie jest oczywiste. Najbardziej codzienne czynności zmieniają się w szaloną zabawę, prawda miesza się z niesamowitymi historiami nie z tego świata, poprawność polityczna nie istnieje, a jej miejsce zajmuje bezpośredniość, humor i niespożyta energia - mówi o swojej bohaterce reżyser spektaklu Michała Derlatka. - Gdy chodzi o Pippi, to nic nigdy nie wiadomo... 
Bilety za 300 groszy na Pipi Pończoszankę dostępne będą w kasie teatru na godzinę przed spektaklem.

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę