Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Polska Jest Jedna – PiS jedzie do Łomży

- Trwa dobra zmiana, ale trzeba ją nieustannie podtrzymywać, podtrzymywać poparcie dla niej, bo w życiu politycznym nic nie jest dane raz na zawsze – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas kwietniowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem „Polska jest jedna”. Prezes Kaczyński tam też zapowiedział „wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami”. W całym kraju ma się odbyć 700 spotkań polityków PiS z mieszkańcami i w niedzielę jedno z nich będzie w Łomży – zapowiada i zaprasza Lech Antoni Kołakowski, poseł i szef łomżyńskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Już dzień po konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie do podłomżyńskiego Marianowa na rozmowę z mieszkańcami przyjechał minister środowiska Henryk Kowalczyk. W poprzednia niedzielę w ramach akcji prowadzonej pod hasłem „Polska jest jedna” z mieszkańcami Kolna spotkał się europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. Teraz nadszedł czas na Łomżę. W niedzielę na polityczną rozmowę z mieszkańcami Łomży przyjeżdża poseł Szymon Szynkowski vel Sęk. 
- To poseł Prawa i Sprawiedliwości z Poznania – przedstawia gościa poseł Lech A. Kołakowski z Łomży. - Jest bardzo cenionym i bardzo dobrym parlamentarzystą. Jest członkiem sejmowych Komisja Spraw Zagranicznych i Komisja do Spraw Unii Europejskiej oraz przewodniczącym Polsko-Niemieckiej Grupy Parlamentarnej. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Łomży i regionu na spotkanie z posłem Szymonem Szynkowskim vel Sęk. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 maja 2018 r. w Uczelni Jańskiego w Łomży (dawna Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) ul. Krzywe Koło 9. Początek spotkania o godzinie 17.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę