Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany 20-latek w BMW

Ponad 1,3 promila alkoholu miał w sobie 20-letni kierowca BMW zatrzymany w Piątnicy. Młodemu mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego od razu zatrzymano prawo jazdy, a prawdziwa kara czeka go, gdy stanie przed sądem.

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło wczoraj przed godziną 18. Policjanci przekazują, że samochód BMW na tablicach rejestracyjnych BLM, zatrzymali do rutynowej kontroli. Gdy podeszli do kierowcy okazało się, że może być pijany. Badania alkotestem dało wynik 0,62 miligrama alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co odpowiada 1,3 promila alkoholu w organizmie. To oznacza, że młody kierowca popełnił przestępstwo i czeka go surowa kara. Zapłaci grzywnę, co najmniej 5000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, otrzyma zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata, a do tego może zostać pozbawiony wolności do 2 lat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę