Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska Komunikacja Rowerowa ŁoKeR wystartowała

Lubisz jazdę na rowerze, ale nie masz gdzie go trzymać w mieszkaniu? Masz profesjonalny rower ale nie zawsze masz ochotę sprawdzać poprawne zabezpieczenie przed kradzieżą? System ŁoKeR daje ci rozwiązanie w postaci rowerów, które każdy może wypożyczyć z obecnie 11 dostępnych punktów postojowych a od czerwca dodatkowych dwóch stacji (Dworzec Miejski _ CH 4 Plus oraz Straż Pożarna).

Choć tego typu komunikacja jest w symboliczny sposób odpłatna, można ją skojarzyć z coraz bardziej popularną ideą współdzielonej konsumpcji – czyli inaczej ekonomią dzielenia się.

Rowery miejskie to najbardziej znane przykłady tego typu wymiany korzyści, których promotorami w Łomży stali się właśnie lokalni przedsiębiorcy.

Jest to oczywiście środek transportu, który na dłuższych dystansach przegra z samochodem, natomiast do jazdy po mieście jest wręcz idealny. Nie emituje spalin a do tego pomaga utrzymać dobrą kondycję, pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, a także i kieszeń.

Pierwsze 15 minut bezpłatnie

Rejestracja w systemie Łomżyńska Komunikacja Rowerowa ŁoKeR to koszt 19 zł.

Z pierwszych 15 minut mieszkańcy korzystają za darmo a jeśli zmieścimy się w czasie do jednej godziny zapłacimy symboliczną złotówkę. Dodatkowe pakiety darmowych minut będą dla pracowników, członków spółdzielni uczestniczących w programie jako Partnerzy Miasta w zakresie Stacji Sponsorskich.

Jak skorzystać? To bardzo proste i intuicyjne

  1. Zarejestruj się na www.polskirowermiejski.pl oraz wpłać opłatę inicjalną 19zł

  2. Wypożycz – teraz możesz wypożyczyć rower przy użyciu klawiatury w stacji lub poprzez aplikację.

Łatwo znajdziesz ją w sklepach Google Play i AppStore wpisując w wyszukiwarkę słowa Filfri lub Polski Rower

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comdrev.filfri

https://itunes.apple.com/pl/app/filfri-polski-rower/id1215557747?mt=8

  1. Zwróć rower – aby zwrócić rower wstaw go do dowolnego wolnego stojaka na stacji rowerowej. System automatycznie rozliczy wypożyczenie

Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej mogą sprawdzić dostępność rowerów na stacji online w tym zarezerwować rower wyłącznie dla siebie na 10min tuż przed wypożyczeniem (rezerwacja całkowicie bezpłatna)

Na jedno konto można wypożyczyć jednorazowo nawet dwa rowery

Minimalne saldo wymagalne do wypożyczenia dwóch rowerów to 18 zł, zaś minimalne saldo wymagalne do wypożyczenia jednego roweru to 9 zł.

Wszelkie informacje związane między innymi z rejestracją można uzyskać na całodobowo działającej Infolinii pod numerem 86 222 34 88

facebook.com/rowerpublicznylomza/

Polski Rower to drugi pilotażowy projekt uruchomiony przez firmę BikeU, który w całości składa się z komponentów wyprodukowanych w Polsce. Funkcjonowanie systemu pilotażowego ŁoKeR potrwa do 31 października 2018r. Łącznie system będzie zlokalizowany w strategicznych punktach miasta. Rower wypożyczasz i oddajesz w dowolnej stacji.

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę