Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Korki po stłuczce w Łomży

Uwaga kierowcy są problemy z przejazdem po stłuczce ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Gen. Wł. Sikorskiego. Według informacji z policji największe problemy dotyczą samochodów jadących ul. Wojska Polskiego od strony Ostrołęki. Na szczęście w zderzeniu samochodów nikt z ludzi nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło około godz. 14.00. Samochód osobowy jadąc ulica Sikorskiego w kierunku ul. Nowogrodzkiej zderzył się z tirem jadącym ul. Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kościuszki. Oba samochody stoją na jezdni utrudniając przejazd ul. Wojska Polskiego w kierunku północny. Dodatkowo z uszkodzonej osobówki na jezdnię wylały się płyny, które zabezpieczają strażacy.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę