środa, 20 czerwca 2018 napisz DONOS@

Lista urzędników wyborczych

Mają tworzyć Korpus Urzędników Wyborczych. Oto nazwiska 38 gminnych urzędników wyborczych, którzy zostali powołani do pełnienia funkcji na terenie miasta Łomży i pięciu powiatów: łomżyńskiego, grajewskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego.

Powołani w ubiegłym tygodniu gminni urzędnicy wyborczy mają między innymi przygotować i nadzorować, pod kierownictwem komisarza wyborczego, przebieg wyborów w obwodowych komisjach wyborczych. Będą także organizować szkolenia dla członków tych komisji, oraz dostarczą im karty do głosowania dla mieszkańców. 

Oto lista 38 gminnych urzędników wyborczych, którzy zostali powołani do pełnienia funkcji na terenie funkcjonowania Komisarza Wyborczego w Łomży i łomżyńskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.  

Miasto Łomża -  Tadeusz Bogdan Babiel i Barbara Górecka
gm. Jedwabne - Michał Piotr  Wróblewski
gm. Łomża -  Bartosz Trojanowski
gm. Miastkowo -  Marcin Paweł  Muczyński
gm. Nowogród - Michał Tomasz   Góralczyk
gm. Piątnica – Katarzyna  Podkowicz
gm. Przytuły – Kamil Remez
gm. Śniadowo - Emilia Rosiak
gm. Wizna – Agnieszka Cieniewicz
gm. Zbójna – Michał Malinowski

powiat grajewski
m. Grajewo -  Bogdan Grzegorz   Malinowski
gm. Grajewo - Monika Danowska-Skorupa
gm. Radziłów -  Katarzyna Dembińska
gm. Rajgród - Joanna  Dzięgielewska
gm. Szczuczyn -  Marzena  Krukowska
gm. Wąsosz -  Beata  Domiziak

powiat kolneński
m. Kolno -  Aneta  Klimczuk
gm. Grabowo – Justyna Sokołowska
gm. Kolno – Paula Rydzewska
gm. Mały Płock – Tomasz  Świerszcz
gm. Stawiski -  Elżbieta Teresa  Olejniczak-Bazydło
gm. Turośl – Ewelina  Dziekońska

powiat wysokomazowiecki
m. Wysokie Mazowieckie – Agnieszka Stańczuk
gm. Ciechanowiec – Anna  Żebrowska
gm. Czyżew – Jarosław  Kamiński
gm. Klukowo - Natalia  Kopania
gm. Kobylin-Borzymy - Czesław Józef  Buczyński
gm. Kulesze Kościelne – Sylwia Grochowska
gm. Nowe Piekuty – Mateusz Sierocki
gm. Sokoły – Rafał Sokolik
gm. Szepietowo – Agnieszka  Idźkowska
gm. Wysokie Mazowieckie – Sylwia  Gołaszewska

powiat zambrowski
m. Zambrów - Marta Maria   Zaorska 
gm. Kołaki Kościelne - Agnieszka Pogorzelska-Wysocka
gm. Rutki – Aleksandra Chojnowska
gm. Szumowo - Józef Gosk 
gm. Zambrów – Marian Czarkowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę