Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenie rowerzysty z pieszą

66-letnia kobieta trafiała do szpitala po tym gdy została potrącona przez rowerzystę. Do kolizji doszło na ścieżce rowerowej przy ul. Przykoszarowej. Według wstępnych ustaleń policji kobieta idąc chodnikiem miała nagle wtargnąć na ścieżkę rowerową wprost przed nadjeżdżającego rowerzystę.

Nietypowa kolizja wydarzyła się wczoraj około godz. 19.10. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży kobieta szła chodnikiem przy ul. Przykoszarowej w kierunku ul. Zawadzkiej i nagle miała wtargnąć na ścieżkę rowerową wprost przed nadjeżdżającego rowerzystę. Doszło do zderzenia w wyniku którego obrażeń doznała 66-latka, która trafiła do szpitala. Rowerem jechał 14-letni chłopiec. Policjanci podkreślają, że ma on kartę rowerową i jechał prawidłowo.

Do kolejnego wieczornego zdarzenia doszło na ul. Szosa Zambrowska. Tu ok. 20.10 fiat zderzył się z motocyklem. Według ustaleń policji 46-letni kierowca farami nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i uderzył w 39-letniego kierowce yamahy. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało, a poza uszkodzonymi pojazdami kierowca fiata ma także do opłacenia mandat 450 zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę