Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Poranny wypadek za Podgórzem

Trzy osoby zostały ranne po wypadku dwóch tirów i osobówki za Podgórzem na drodze kranowej nr 63 Łomża – Zambrów. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 5.50 rano. Mniej więcej kilometr za Pogórzem jadąc w kierunku Zambrowa. Czołowo zderzyły się tu dwa samochody ciężarowe, po czym od jednego z nich odłączyła się przyczepa i uderzyła w nadjeżdżający samochód osobowy. 
Ranni to kierowcy samochodów, którzy natychmiast zostali zabrani do szpitala. 
Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, a policjanci kierują samochody na objazdy: drogą wojewódzką 679 w kierunku na Mężenin, następnie DK nr 8 w kierunku Zambrowa. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę