Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Nocny pożar samochodów w Łomży

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dwa samochody osobowe spłonęły niemal doszczętnie około północy w Łomży. Auta – fiat stilo i skoda octavia - były zaparkowane na podejście przed jedną z posesji przy ul. Łukasińskiego i niespodziewanie stanęły w płomieniach. Mimo szybkiej akcji strażaków z samochodów niewiele zostało.

Strażacy zgłoszenie o pożarze aut odebrali o godzinie 23.53. Jak mówi brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży, zdarzenie było w niewielkiej odległości do straży, dlatego jednostki ratownicze na miejscu były już 4 minuty po zgłoszeniu. Już wtedy fiat cały płonął, a w skodzie paliło się wnętrze i tył. Dwie wysłane na miejsce jednostki ratowniczo-gaśnicze szybko ugasiły pożar podając na płonące auta dwa prądy piany ciężkiej, ale samochody praktycznie zostały całe zniszczone.

Zapalenie się dwóch samochodów naraz może być podejrzane, ale strażacy nie chcą wypowiadać się o tym co były przyczyną pożaru – jakieś zwarcie, samozapłon czy może celowe podpalenie. Ustalić mają to policyjni specjaliści, którzy będą prowadzić dochodzenie w sprawie płonących aut na Łukasińskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę