Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Niemalże sparaliżowany został ruch w Piątnicy po tym gdy przebiegającej przez miejscowość drodze krajowej nr 61 zderzyło się pięć samochodów. Do wypadku doszło po godz. 11. Jedna osoba trafiła do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-latek kierujący oplem, z nieznanych przyczyn nie zauważył stojących przed nim pojazdów. Uderzył w tył skody i nastąpił efekt domina – podaje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 
Do szpitala trafiła pasażerka z golfa, który był jednym z samochodów w rzędzie. 

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i przypominają, że w czasie majowego weekendu na drogach jest więcej patroli ruchu drogowego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Zakorkowana Łomża, sznór samochodów na ul. Rybaki

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę