Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Surowe kary to nie wszystko

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Niektórzy kierowcy ciągle jeszcze wsiadają za kierownicę po alkoholu. Policjanci z Zambrowa poinformowali o zatrzymaniu wczoraj dwóch kierowców, którzy pijani jechali samochodami. Jeden miał 29 lat, drugi był od niego o 20 lat starszy. Co ciekawe ten młodszy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

29-letni mieszkaniec miasta Zambrów wsiadł za kierownicę seata cordoby mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 49-letni mieszkaniec gminy Zambrów, jechał vw transporterem mając blisko promil alkoholu w organizmie. Obaj kierowcy popełnili przestępstwa i będą odpowiadać przed sądem. Kara może być bardzo surowa. Generalnie sprawca takiego przestępstwa płaci grzywnę i co najmniej 5000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Może otrzymać zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata, a do tego może zostać pozbawiony wolności do 2 lat. Gdy nietrzeźwy kierowca to recydywista, lub spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym do więzienia może trafić nawet na 12 lat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę