Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na trasie Jeżewo - Łomża

W okolicach miejscowości Rudniki na drodze krajowej nr 64 Jeżewo - Łomża samochód osobowy uderzył w drzewo. Jechały nim trzy osoby: mężczyzna, kobieta i dziecko. Wszyscy trafili do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 17.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym BMW 21-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn uderzył w drzewo. Na miejscu wylądował śmigłowiec pogotowia ratunkowego, który przetransportował kierowcę do szpitala. W samochodzie podróżowały dwie pasażerki, w tym jedna 13-letnia. Obie zostały przewiezione karetką do szpitala.

Na czas pracy tych służb policja zablokowała drogę  Policja ustala też przyczyny wypadku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę