Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Kilka minut po 9. rano w niedzielę, motocykl zderzył się z samochodem osobowym opel. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala.

Jak wynika ze wstepnych informacji, motocykl jechał do Piatnicy od strony Białegostoku. Na skrzyżowaniu z drogą na Jedwabne kierujący oplem nie ustąpił pierszeństwa motocykliście i w wyniku zderzenia motocykl rozbił się i wpadł do rowu. Samochód osobowy ma uszkodzony prawy bok. Odłamki uszkodziły jeszcze inny pojazd marki bmw. Na miejscu pracują słuzby, które dokładnie ustalają okoliczności wypadku.

Ruch w tej chwili w tym miejscu odbywa sie wahadłowo.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę