Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Programista może mieć wiele wcieleń

- To brzmi pięknie - pracować w mniejszym mieście w Polsce, a zarabiać kokosy w dolarach, ale to mit – mówi Maciej Aniserowicz, autor bestselerowej książki „Zawód: Programista”, który spotkał się ze studentami informatyki PWSIiP w Łomży. - Ci ludzie za oceanem nie są głupi. Wiedzą ile się u nas płaci – rozwiewa marzenia o łatwej i dobrze płatnej „zdalnej pracy”.

Maciej Aniserowicz to programista, pasjonat, popularyzator wysokich standardów programowania. Autor bloga devstyle.pl i vloga na YouTube. Odwiedził Wydział Informatyki i Nauk o Żywności PWSIiP w Łomży, aby studentom informatyki opowiedzieć o potencjalnych ścieżkach kariery programisty. O kulisach zawodu, różnych językach programowania, specyfice myślenia abstrakcyjnego rozmawiał także z dr. inż. Andrzejem Sawickim oraz Jolantą Święszkowską.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę