Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wyścigi policjantów na rowerach

Policjanci reprezentujący KWP w Gorzowie Wielkopolskim wygrali rozgrywany wczoraj w Łomży wyścig policyjnych patroli rowerowych. Do pokonania było 16 drużyn konkurentów i dystans 21 km trasy wyznaczonej ulicami miasta. Wyścig policjantów na rowerach był trzecią z czterech konkurencji Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych Patroli Rowerowych. Póki co prowadzą reprezentanci KWP w Białymstoku.

21-kilometrowa trasa na której ścigali się policjanci na rowerach prowadziła ulicami starej części Łomży i nad Narwią. Odcinki były wyznaczane pod górkę, po kocich łbach, a nawet po schodach. Dodatkowo jazdę utrudniał padający przelotnie deszcz. Dwuosobowe patrole reprezentujące wszystkie województwa i komendę stołeczną Policji musiały w jak najkrótszym czasie pokonać cała trasę, przy czym decydował czas przekroczenia linii mety przez pierwsze koło drugiego zawodnika.
Wyścig wygrał patrol w składzie: sierż. szt.Tomasz Kołogryw oraz sierż. Filip Pendrak z KWP w Gorzowie Wielkopolskim. Na drugim miejscu linię mety pokonał patrol KWP w Białymstoku, a trzecie miejsce zajęli policjanci z KWP w Katowice.
Po trzech konkurencjach w zawodach prowadzi białostocki st. post. Izabela Kłosowska oraz st. post. Kamil Skłodowski. Dziś ostatni dzień policyjnych zawodów i konkurencja biathlon, w której umiejętność jazdy na rowerach policjanci będą łączyć z celnym strzelaniem. Dziś też oficjalne zakończenie zawodów.

(fot. KWP Białystok)

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę