Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze do Śniadowa

Po zderzeniu się trzech samochód są utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Przed Starymi Konopkami doszło do – jak podaje policja – kolizji, w której uczestniczyły dwa tiry i samochód dostawczy. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych, a ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14. Według pierwszych informacji samochody jechały w kierunku Łomży. Kierowca dostawczego samochodu miał się zatrzymać. Zatrzymał się jadący za nim samochód ciężarowy, ale kierowca kolejnego tira nie zdążył wyhamować i uderzył w nie. Po zderzeniu ten tir zjechał do rowu.  Jeden pas ruchu jest zablokowany, przez co w okolicy  miejsca zdarzenia tworzą się korki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę