Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

W pobliżu Czerwonego Boru dachował samochód - jedna osoba ranna

Jedna osoba trafił do szpitala, a droga jest zablokowana. Na krajowej 63' na wysokości miejscowości Czerwony Bór doszło do wypadku. To trasa między Zambrowem a Łomżą.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym próbowała wyprzedzić auto nauki jazdy i wtedy straciła panowanie nad pojazdem. Jej samochód dachował. Teraz leży wywrócony na jezdni i blokuje przejazd. To miejsce można objechać drogami lokalnymi. Na miejscu są służby ratunkowe oraz policjanci, którzy ustalają szczegóły tego zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę