Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Groźne zderzenie w Starej Łomży

Renault Megane zderzyło się z VW Passatem w Starej Łomży. Do wypadku doszło po godz. 16. na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów, ale w miejscu wypadku nadal są utrudnienia w ruch, który odbywa się wahadłowo. Po wypadku na badania do szpitala zabrano małe dziecko przewożone w jednym z aut.

Z pierwszych informacji wynika, że kierująca renaultem młoda kobieta najprawdopodobniej jadąc zbyt szybko uderzyła w tył passata, którego kierowca chciał sklecić w lewo do Starej Łomży. Po zderzeniu samochody wypadły z drogi, a megane wpadło do rowu. Na szczęście zderzenie tylko groźnie wyglądało. Kierowcy samochodów nie odnieśli większych obrażeń, a do szpitala – raczej profilaktycznie na badania zabrano małe dziecko jadące w jednym z aut.
Na miejscu wypadku pracują jeszcze służby. Droga krajowa nr 63 Łomża – Zambrów początkowo była całkowicie zablokowana, a teraz ruch dobywa się wahadło. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

Do kolejnego wypadku miało dojść po godz. 17. w Przytułach. Tu miało dojść do zderzenia ciągnika rolniczego z oplem combo. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę