Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Rowerzystka potrącona na Zawadzkiej

Młoda kobieta trafiła do szpitala po tym, gdy przejeżdżając rowerem po przejeździe rowerowym przez ul. Zawadzką potrącił ją starszy kierowca fiata punto. Do wypadku doszło około godz. 13.00 na przejeździe prowadzącym pomiędzy Skate Parkiem a Parkiem Jana Pawła II.

Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznała rowerzystka. Wiadomo, że fiatem punto kierował 72-letni mężczyzna, który był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę