Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tatuażystka z Łomża nagrodzona

Główne zdjęcie
Paula, czyli Paulina Szumska ze studia tatuażu Psyho Ink w Łomży

Paula, czyli 24-letnia Paulina Szumska ze studia tatuażu Psycho Ink w Łomży zajęła trzecie miejsce w kategorii Duży Tatuaż Kolorowy podczas Białystok Tattoo. W weekend na Targi Tatuaży do Białegostoku zjechało 27 tatuatorów z Polski i zagranicy.

- Cieszę się, że mogę połączyć moją pracę z pasja. Nagroda jest dowodem na to, że zmierzam w dobrym kierunku, lecz nie jest najważniejsza, jest po prostu symbolem. Największą radość sprawia mi kontakt z ludźmi. Dzięki mojej pracy każdego dnia poznaję ciekawych i niesamowitych ludzi. Staje się jakaś ich małą częścią utrwalając myśli, uczucia, przeżycia, wspomnienia na skórze. Dlatego kocham to co robię – powiedziała Paula.

Przed Paulą i jej mężem Pawłem, z którym razem prowadzą studio  tatuażu Psycho Ink w Łomży, w tym roku jeszcze konwenty w Szczecinie, na Litwie oraz w Islandii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę