Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wygraj_rower.png

Światłowód od Orange w Łomży

Jeszcze niedawno szybki internet był luksusem, dziś to standardowe narzędzie komunikacji, pracy i rozrywki. W XXI wieku dostęp do sieci chcemy mieć wszędzie. Wybrać możemy internet radiowy, który działa dobrze w sprzyjających warunkach atmosferycznych, podobnie zresztą jak internet mobilny. Możemy również korzystać z rozwiązań świadczonych za pomocą sieci miedzianej, – choć i ta technologia ma swoje ograniczenia. Z uwagi na coraz większe zapotrzebowania na szybki i stabilny dostęp do sieci wykorzystywany przez coraz więcej urządzeń w każdym domu, Orange Polska inwestuje w infrastrukturę światłowodową, teraz także buduje ją w Łomży.

Czym jest Internet światłowodowy?

Technologia światłowodowa to obecnie najlepsze rozwiązanie dla osób, które dużo korzystają z Internetu – oglądają filmy w sieci, grają w gry sieciowe (ping 1-2ms), są aktywni w mediach społecznościowych. Światłowód wyróżnia się nieograniczoną prędkością przesyłu danych oraz niezawodnością i odpornością na zakłócenia. Technologia światłowodowa ze względu na swoje nieograniczone możliwości zwana jest też technologią przyszłości, co oznacza, że wszystkie sprzęty, które zakupimy w przyszłości, będą kompatybilne ze światłowodem. Łącza światłowodowe gwarantują wysoką jakość transferu nawet przy dużym obciążeniu, gdy wielu użytkowników korzysta z wielu usług w tym samym czasie. Sygnał światłowodowy można przesyłać bez problemów na odległości setek kilometrów. Obecnie Orange Polska w tej technologii świadczy dostęp do internetu o prędkości do 100, 300 i 600 Mb/s . Operator oferuje też pakiet zawierający dodatkowo telewizję w najwyższej jakości (4K, z bardzo szerokim wyborem kanałów, multiroomem z możliwością połączenia za pomocą wi-fi), telefon stacjonarny i komórkowy. Firma prowadzi też prace nad zwiększeniem prędkości dostarczanego internetu w technologii światłowodowej. Obecnie testowana jest prędkość nawet do 1Gb/s.

do tekstu sponsorowanego.jpg

Dla mieszkańców, firm i deweloperów Orange Polska inwestuje w światłowody niemal w całym mieście, przede wszystkim na osiedlach mieszkaniowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby ze światłowodu korzystały także firmy. Jeśli siedziba firmy mieści się w dzielnicy, w której są prowadzone inwestycje, to oczywiście podmiot gospodarczy może również skorzystać z superszybkiego Internetu. Operator współpracuje z deweloperami, którzy chcą wyposażyć budowane przez siebie mieszkania w super szybką sieć internetową. W swojej ofercie ma bogatą gamę produktów telekomunikacyjnych – telefonów komórkowych, tabletów, i niezbędnych akcesoriów m.in. powerbanków, etui, ładowarek. Oprócz usług telekomunikacyjnych – telefonii stacjonarnej i mobilnej , superszybkiego internetu, telewizji – można również zakupić energię elektryczną (Orange Energia) oraz usługi bankowe (Orange Finanse). Klienci korzystający z kilku usług operatora mogą liczyć na rabaty.

salon.png

Szczegóły dotyczące inwestycji a także oferty operatora poznamy w salonie Orange, możemy w nim poza tym załatwić wszelkie sprawy związane z usługami telekomunikacyjnymi. Otrzymamy kompleksową ofertę dopasowaną do potrzeb. Po więcej informacji Mieszkańców Łomży zapraszamy do salonu Orange przy al. Legionów 16 - mówi Agnieszka Lewandowska kierownik salonu. Dodatkowo każdy klient, który podpisze umowę w naszym salonie do końca maja weźmie udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody – roweru górskiego.

Zajrzyj też na nasz fanpage: facebook.com/orangelomza

tekst partnerski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę