Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dźwig złamał się przy Szmaragdowej

Do nietypowego wypadku doszło przy budowie jednego z nowych bloków przy ulicy Szmaragdowej w Łomży. Złamało się ramię wysokiego dźwigu, którym wciągano materiały budowlane. Na razie nie ma informacji o ewentualnych osobach poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło w piątek około południa. Dźwig prawdopodobnie wciągał beton, gdy złamało się jego ramię. Ładunek spadł na ziemię, a ramię uderzyło w blok i ustawione przy nim rusztowania. W tym czasie, według relacji osób postronnych, przy budowie bloku miało pracować kilkanaście osób. Na razie nie ma informacji o tym, by ktokolwiek został poszkodowany.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę