Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Napad z bronią na bank w Zambrowie. Napastnicy nic nie ukradli, ale uciekli

Dwóch zamaskowanych sprawców napadło w piątek na oddział banku spółdzielczego przy Alei Wojska Polskiego w Zambrowie. Do zdarzenia doszło po godzinie 10. Napastnicy mieli przedmiot przypominający broń, a świadkowie słyszeli huk. - Nie wiemy czy to był wystrzał czy coś innego – mówi Agnieszka Predko, oficer prasowy Policji w Zambrowie. - Nikt nie odniósł obrażeń, a napastnicy uciekli bez łupów.

W piątek o godzinie 10.04 dyżurny KPP w Zambrowie otrzymał informację o napadzie na oddział banku spółdzielczego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania napastników, zabezpieczanie śladów i ustalenie szczegółowo przebiegu zdarzenia.  Młodszy aspirant Agnieszka Predko z zambrowskiej policji po godzinie 15. potwierdzała nasze wcześniejsze informacje, że napastników było dwóch i że byli zamaskowani. 
- W chwili napadu w banku było dużo ludzi. Świadkowie słyszeli huk w środku, ale nie wiemy czy to był wystrzał czy coś innego. Kasjerka wykorzystując chwilę nieuwagi napastników wcisnęła przycisk alarmowy. Być może to spłoszyło napastników, którzy wybiegli – opisuje policjantka podkreślając, że nikomu z obecnych w banku nic się nie stało, a napastnicy nie skradli żadnych pieniędzy. - Nie wiemy w jakim kierunku uciekli. Zabezpieczyliśmy nagrania z monitoringu, przesłuchujemy świadków i staramy się ustalić napastników i ich zatrzymać. 
Policjanci proszą wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i ujęciu sprawców napadu o kontakt z komenda policji w Zambrowie  tel. +48 86 474 19 00; 997 lub 112. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę