Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek za Zambrowem

W okolicach wsi Osowiec, na drodze krajowej nr 63 Zambrów – Czyżew, ciągnik rolniczy wywrócił się na drodze. Na miejscu zginął 63-letni mężczyzna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło po godzinie 11. Ciągnik rolniczy marki Case jechał drogą od strony Zambrowa i przed Osowcem przewrócił się na środku jezdni. Niestety jadący nim mężczyzna zginął na miejscu. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku.

Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku. Droga krajowa w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd dla osobówek przez Andrzejewo, a samochody ciężarowe muszą oczekiwać na udrożnienie krajówki.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę