Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złodzieje luksusowych samochodów ponownie w Łomży

Nocą z Łomży skradziono Lexusa. To marka luksusowych samochodów osobowych należąca do japońskiego koncernu motoryzacyjnego Toyota Motor Corporation. Samochód zniknął z osiedla domków jednorodzinnych.

- Policja o kradzieży auta została poinformowana dziś rano około godz. 7.30 – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Pracują funkcjonariusza zabezpieczając ślady i ustalając okoliczności kradzieży.

Przypomnijmy, że przed miesiące w Łomży zatrzymano szajkę Litwinów, którzy chcieli skraść wartego około 200 tys. zł mercedesa. Zobacz: Litewscy złodzieje mercedesów


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę