Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Potrącił nastoletniego rowerzystę i odjechał

Samochód osobowy potrącił 15-letniego rowerzystę na ul. Akademickiej w Łomży, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Prawdopodobnie to kierowca audi. Trwają czynności zmierzające do ustalenia właściciela pojazdu i kierowcy, który potrącił chłopaka, który miał prawidłowo przejeżdżać przez przejazd dla rowerzystów.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, policja zgłoszenie otrzymała po godzinie 9. od matki nastolatka, która przewiozła chłopca do szpitala. Tam też udali się policjanci, którzy po rozmowie z kobietą i jej synem wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło na przejeździe dla rowerów przez ul. Akademicką. Chłopak miał prawidłowo przejeżdżać przez przejazd, gdy uderzyło w niego najprawdopodobniej audi. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia i teraz jest poszukiwany przez policję. Nastoletni rowerzysta po badaniach w szpitalu został zwolniony do domu. Poza obiciami miał nie odnieść urazów.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę