Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wolne miejsca na bezpłatnych studiach

Maturzyści, którym nie udało się dostać na wymarzoną uczelnie, mają jeszcze szansę na rozpoczęcie bezpłatnych studiów od października. W Łomży w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości jest jeszcze ok. 40 wolnych miejsc na dziennej informatyce i ok. 10 na marketingu i zarządzaniu.

Wolne miejsca w PWSIiP są także na studiach zaocznych. Ci który chcieliby się uczyć w najmłodszej z łomżyńskich uczelni dokumenty mogą składać do 31 sierpnia.

Zasady rekrutacji na studia na stronie internetowej uczelni: www.pwsip.edu.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę