Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Stefanek: policja dorabia się ludzkiego szacunku

Bp Stanisław Stefanek 22 lipca był gościem honorowym Święta Policji w Łomży. Ordynariusz łomżyńskim złożył policjantom życzenia i gratulował dobrej współpracy ze społeczeństwem. “Jestem pełen podziwu, że w waszym otoczeniu zwiększa się grono niemundurowych” - mówił do policjantów bp Stanisław Stefanek. Hierarcha podkreślił, że policja coraz głębiej wchodzi w społeczeństwo i – jak powiedział - dorabia się ludzkiego szacunku.

“Gratuluję całej załodze tych właśnie niemundurowych gości - oby było ich jak najwięcej, czyli aby ludzie szanowali was i waszą pracę” - powiedział bp Stefanek. Ordynariusz łomżyński wyraził nadzieję na współpracę z policją w zakresie stworzenia bezpiecznego miasta.

Łomżyńska policja zaczęła świętować 21 lipca – zaczęło się od zawodów strzeleckich. Dzisiaj (22 lipca) policjanci zostali otrzymali awanse na wyższe stopnie, nagrody i dyplomy za długoletnią pracę. Jutro (23 lipca) funkcjonariusze wezmą udział w Międzynarodowym Spływie Kajakowym z udziałem policjantów z Czech, Litwy i Łotwy. Okazją do świętowania jest przypadający na 24 lipca Dzień Policjanta.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę