Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany kierowca

3,6 promila alkoholu miał w sobie mężczyzna, który w czwartek po południu jadąc hondą drogą Baliki – Jurki w gminie Nowogród zjechał z drogi i zawisł na skarpie rowu. Mężczyzna przy okazji uszkodził znak ograniczenia prędkości, ale nie mu się nie stało.

Około godziny 17. policjanci otrzymali zgłoszenie, że  w okolicach miejscowości Jurki, częściowo na drodze, a częściowo w rowie stoi samochód marki honda. Gdy patrol dotarł na miejsce przy samochodzie stał pijany 56-letni mężczyzna. Badania wykazało, że miał 3,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał też przy sobie prawa jazdy. Policjanci wyjaśnia, czy nie miał bo nie zabrał dokumentów z domu, czy też już wcześniej prawo jazdy zostało mu zabrane.

zobacz: Prawdopodobnie pijany


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę