Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zawiniątka z marihuaną spowodowały nienaturalne zachowanie

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Kilka małych zawiniątek z jak się okazało marihuaną, znaleźli policjanci u 18-latka. Młodzieniec wpadł, bo na widok policjantów miał zachowywać się w sposób nienaturalny.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w Kolnie. Policjanci opisują, że na ulicy Senatorskiej, zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy ich widząc zaczęli zachowywać się w sposób nienaturalny. Szybko się okazało, że mieli powody do zdenerwowania. Przy jednym z nich mundurowi ujawnili kilka porcji z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem narkotykowym wstępnie wykazało, że to marihuana. W sumie we wszystkich zawiniątkach było jej 7 gramów.
W czwartek zatrzymany 18-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających do którego się przyznał. O jego dalszym losem zajmie się sąd. Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę