Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga zderzenia

W Starej Łomży nad rzeką motocyklista zderzył się osobówką. Kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Do kolizji doszło też w Piątnicy. Na wysokości fortów zderzyły się dwa samochody osobowe wjeżdżające od strony Wizny. W obu miejscach są utrudnienia w ruchu.

Do obu zdarzeń doszło po godzinie 10. Najpierw w Starej Łomży, gdzie według wstępnych ustaleń policji kierujący motocyklem mężczyzna prawdopodobnie wyprzedzał skręcające volvo i zderzył się z autem. Motocyklista został zabrany do szpitala - jak przekazuej policja - na badania, a kierowca volvo był trzeźwy. Droga póki co jest zablokowana.

Niewiele później doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych wjeżdżających do Piątnicy od strony Wizny. Nissan micra uderzył w tył volkswagena passata. Kierowcom, którymi byli obcokrajowcy, nic się nie stało, ale ruch na drodze krajowej nr 64 odbywa się wahadłowo jednym pasem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę