Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Wizną

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku samochodów osobowych w okolicach Wizny. Do zderzenia seata i audi doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo z drogą do Srebrowa. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest zablokowana, ale miejsce wypadku można ominąć jadąc przez środek Wizny.

Do zderzenia aut osobowych doszło po godz. 9. Z pierwszych informacji przekazywanych przez policje wynika, że do wypadku doszło, gdy kierujący seatem wyjeżdżał z drogi od Srebrowa i miał wymusić pierwszeństwo przejazdu na audi jadącym drogą Łomża – Jeżewo. Po zderzeniu samochodów obrażeń doznała kierująca audi, którą zabrano do szpitala. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę