Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Napadł na sklep

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 28-letni mieszkaniec Łomży, który w czwartek miał dokonać kradzieży rozbójniczej w jednym z miejscowych sklepów. Jak podaje policja 28-latek szarpiąc się z pracownikami ochrony wyniósł ze sklepu maszynki do strzyżenia oraz szczoteczki elektroniczne do zębów o łącznej wartości blisko 1500 zł. Podczas szamotaniny zranił nożyczkami interweniującego mężczyznę, następnie uciekł porzucając torbę ze skradzionym towarem.

28-latek szybko został zatrzymany przez policjantów, a w piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy. Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za kradzież rozbójniczą grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja podaje, że dodatkowo zarzuty pomocnictwa do kradzieży usłyszeli także zatrzymani przez policjantów w tej sprawie 27 i 24–latek.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę