Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Serwisy z ogłoszeniami lokalnymi pomagają nie tylko w znalezieniu pracy

Poznaj najważniejsze korzyści płynące ze sprzedaży za ich pośrednictwem.

1. To nic nie kosztuje

Jeżeli sprzedajesz coś za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, nie płacisz określonego procentu od transakcji, ponieważ przeprowadzasz ją bezpośrednio podczas spotkania z zainteresowaną osobą. Założenie konta czy zamieszczenie ogłoszenia na stronie z lokalnymi ogłoszeniami również nic nie kosztuje. Możesz ewentualnie zapłacić za promowanie oferty, żeby dotarła do jeszcze większej grupy odbiorców, ale nie jest to obowiązkowe.

2. Pozbywasz się niepotrzebnych rzeczy

W Twoim domu zalega zbyt wiele książek, naczyń, sprzętów, gier czy ubrań? Szkoda byłoby je wyrzucać, a z drugiej strony wiesz, że nie będziesz ich używać. Rozwiązanie jest proste – wystarczy zrobić im zdjęcie, przygotować krótki opis, ustalić cenę i zamieścić ogłoszenie w serwisie lokalnym. Ty pozbywasz się niepotrzebnych „gratów”, a ktoś z bliskiej okolicy być może spełnia swoje marzenie, wreszcie mogąc kupić wymarzoną książkę, przydatny mebel czy idealnie dopasowaną sukienkę. Te miłe transakcje pozwalają Ci lepiej zorganizować przestrzeń domową!

3. Nie tracisz czasu na wysyłkę

Sprzedaż przez Internet jest znana od lat. Jednak wielu z nas nigdy nie myślało o tym, żeby wystawiać różne rzeczy na aukcje, choćby z uwagi na konieczność rejestracji, żmudny proces dodawania oferty, a finalnie konieczności wysyłki pod wskazany adres. Umieszczając lokalne ogłoszenie , zyskujesz wygodę – sprzedany przedmiot może zostać odebrany od Ciebie z domu lub w umówionym miejscu, w pobliżu. W ogóle nie myślisz o długich kolejkach na poczcie, wypisywaniu kwitków czy wybieraniu odpowiedniej koperty.

4. Kontrolujesz sprzedaż do końca

Z różnych względów możesz zmienić zdanie co do sprzedaży konkretnych przedmiotów (np. okazuje się, że wystawiona w ogłoszeniu sukienka jednak przyda się Twojej siostrze i chcesz ją podarować). W tej sytuacji wystarczy usunąć ogłoszenie bez żadnych konsekwencji. Ewentualnych chętnych należy przeprosić i wyjaśnić sytuację, ale nie ma prawnego obowiązku, by koniecznie doprowadzić transakcję do końca. Możesz się rozmyślić nawet w trakcie spotkania, choć oczywiście mówimy tu o skrajnych sytuacjach. Lepiej nie nadużywać zaufania użytkowników serwisów lokalnych.

5. To coraz popularniejsza forma

Serwisy o lokalnym zasięgu, na przykład Nuzle czy Lento, a szerzej – strony z ogłoszeniami mają się świetnie. Można z nich korzystać zarówno na komputerach, jak i za pomocą urządzeń mobilnych. Kolejne pokolenia coraz sprawniej radzą sobie w sieciowej rzeczywistości, w pierwszej skutecznie poszukując ofert pracy, usługodawców czy produktów do kupienia w Internecie. Prowadzisz serwis AGD? Ogłoś się lokalnie, w sieci. Chcesz sprzedać auto? Może kupi je od Ciebie mieszkaniec tej samej dzielnicy! Szukasz pracowników? Zamieść ofertę, która trafi dokładnie do potencjalnych zainteresowanych.

tekst partnerski

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę