Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zapaliły się samochody

Na 180 tysięcy złotych zostały wycenione straty jakie powstały w wyniku pożaru dwóch samochodów ciężarowych w Kalinowe. Pożar strażakom zgłoszono około 1.40 w nocy. Paliły się renault i iveco.

Na miejscu cztery jednostki straży pożarnej – dwie zawodowe z Łomży i dwie ochotnicze. Niestety iveco spłonął cały, w renault spaliła się kabina i części paki. Płomienie ognia uszkodziły także plandekę na stojącej w pobliżu przyczepce samochodowej. Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Ustalić je mają policyjni specjaliści.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę