Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Jeden w drzewo, drugi w słup

24-latek jadąc za szybko na łuku zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 34-latek na prostym odcinku najprawdopodobniej przysnął za kierownica, zjechał na bok i uderzył w latarnię. Na szczęście z obu zdarzeń kierowcy wyszli bez większych obrażeń.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczoraj około godz. 17.30 w Przytułach. Jadący volkswagenem tiguan od strony wsi Nowa Kubra w kierunku Jedwabnego 24-latek, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku jezdni samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego nie odniósł większych obrażeń, choć samochód został znacząco uszkodzony. Młody mężczyzna musi także opłacić mandat w wysokości 500 zł.

Do drugiego zdarzenia doszło około godziny 2. w nocy w Łomży. Jadący Aleja Legionów w kierunku ulicy Poznańskiej 34-letni kierowca skody superB, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, najprawdopobniej zasną za kierownica, po czym zjechał na bok i uderzył w przydrożną latarnię. Także w tym wypadku ucierpiały tylko samochód i latarnia, a kierowcy nic się nie stało. Mężczyzna otrzymał natomiast do policjantów mandat 250 zł - za stworzenie zagrożenia na drodze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę