Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Co dzień zupełnie inna pogoda

Dziś w pogodzie na zmianę słońce i chmury. Tylko na na północy województwa, możliwe przelotne opady deszczu, a przed południem także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 6°C na północy do 10°C na południu województwa. W sobotę pogoda ponownie zacznie się zmieniać, a w święta nie będzie ładna.

W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od -4°C na północy do 0°C na południu województwa. 
W sobotę początkowo zachmurzenie umiarkowane, później wzrastające do dużego. Od godzin popołudniowych, przemieszczające się z południowego zachodu na północy wschód województwa, opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C na północy do 13°C na południu województwa. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, wschodni i południowo-wschodni.
Nocą z soboty na niedzielę możliwe okresami opady deszczu, a temperatura minimalna od 5°C do 7°C. W wielkanocną niedzielę ma się ochładzać, a w wielkanocny poniedziałek o poranku w Łomży ponownie może spaść śnieg. W pierwszy dzień świat słabe opady deszczu, a w poniedziałek słabe opady deszczu ze śniegiem i maksymalnie 4°C.

Po świętach pogoda ma się poprawić. Na środę synoptycy zapowiadają w mieście nawet 17°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę