Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Dziś prawie jak zima

Główne zdjęcie
Łomża, ul. Dworna

- Opady śniegu, okresami o umiarkowanym natężeniu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 3 cm do 7 cm – to pogoda na dziś. Możliwe także opady deszczu ze śniegiem, a temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Niestety odczuwalna dużo niższa, za sprawą wiatru okresami dość silnego w porywach do 60 km/h powodującego miejscami zawieje śnieżne.

W nocy zachmurzenie duże. Opady śniegu i deszczu ze śniegiem, przemieszczające się z południa na północ województwa. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr początkowo umiarkowany, okresami porywisty, po północy słabnący, z kierunków południowych.

W piątek pogoda lepsza. Synoptycy zapowiadają tylko miejscami opady deszczu i większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C.

Foto: Łomża, ul. Dworna
Foto: Bocian we wsi Rakowo Czachy. Obraz z kamery zapewniającej transmisję on-line z bocianiego gniazda.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę