Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Szczęśliwy wypadek

Rozpędzony autobus PKS zjechał z jezdni, przeskoczył przez rów i zawisł na skarpie. Do nietypowego zdarzenia doszło w Piątnicy na skrzyżowaniu drogi krajowej 64 do Jeżewa z drogą wojewódzką do Jedwabnego. - Nikomu nic się nie stało – podkreśla Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Z wstępnych ustaleń wynika, że autobus miał awarię układu hamulcowego.

Do zdarzenia doszło dziś rano. W chwili wypadku w samochodzie byli tylko kierowca i mechanik. Obaj nie odnieśli żadnych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę