Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tancerze BKStep dostrzeżeni w Pile

Główne zdjęcie
BKSkansen

BKSkansen zajął trzecie, a ekipa BKTeam czwarte miejsce podczas największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY. Łomżyńscy tancerze Studia BKStep rywalizowali w Pile z ponad tysiącem tancerzy z całej Polski, w takich kategoriach jak: Hip hop, Waacking, Popping, House i Street Dance.

BKTeam
BKTeam

Jak przekazuje założyciel grupy Marek Kisiel organizatorzy turnieju zagwarantowali międzynarodowe jury, w którym zasiadł m.in. Loose Joint z Nowego Jorku – żywa legenda Hip hopu. Łomżanie prezentowali swoje umiejętności od piątku do niedzieli 24-26 marca. 
- Wszyscy soliści przeszli pierwsze eliminacje kwalifikując się do kolejnych etapów turnieju i pokonując dziesiątki tancerzy – cieszy się  Marek Kisiel. - Jednak najwięcej emocji przyniosły niedzielne finały i prezentacje formacji. Wśród najlepszych grup polskiej sceny tanecznej po raz kolejny znalazła się ekipa BKTeam, która zajęła czwarte miejsce oraz formacja BKSkansen, który stanęła na trzecim miejscu podium. 
Członkowie stowarzyszenie bardzo serdecznie dziękują Prezydentowi Miasta Łomży Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparci, bez którego wyjazd i start w tak prestiżowym turnieju nie byłby możliwy.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę