piątek, 20 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Tancerze BKStep dostrzeżeni w Pile

BKSkansen zajął trzecie, a ekipa BKTeam czwarte miejsce podczas największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY. Łomżyńscy tancerze Studia BKStep rywalizowali w Pile z ponad tysiącem tancerzy z całej Polski, w takich kategoriach jak: Hip hop, Waacking, Popping, House i Street Dance.

BKSkansen
BKSkansen
BKTeam
BKTeam

Jak przekazuje założyciel grupy Marek Kisiel organizatorzy turnieju zagwarantowali międzynarodowe jury, w którym zasiadł m.in. Loose Joint z Nowego Jorku – żywa legenda Hip hopu. Łomżanie prezentowali swoje umiejętności od piątku do niedzieli 24-26 marca. 
- Wszyscy soliści przeszli pierwsze eliminacje kwalifikując się do kolejnych etapów turnieju i pokonując dziesiątki tancerzy – cieszy się  Marek Kisiel. - Jednak najwięcej emocji przyniosły niedzielne finały i prezentacje formacji. Wśród najlepszych grup polskiej sceny tanecznej po raz kolejny znalazła się ekipa BKTeam, która zajęła czwarte miejsce oraz formacja BKSkansen, który stanęła na trzecim miejscu podium. 
Członkowie stowarzyszenie bardzo serdecznie dziękują Prezydentowi Miasta Łomży Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparci, bez którego wyjazd i start w tak prestiżowym turnieju nie byłby możliwy.


 
Zobacz także
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0