Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Szansa na rozwój - bezpłatne szkolenia ze ZPORR i SPO WKP

Już we wrześniu rozpoczną się pierwsze szkolenia w ramach programu „Dobry projekt szansą dla rozwoju regionów - szkolenia z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”, który finansowany jest przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy. Program obejmuje cykl 122 szkoleń i 142 warsztatów organizowanych w 16 miastach we wszystkich województwach w kraju.

W zakresie Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego uczestnikami szkoleń mogą być przedstawiciele jednostek samorządu gminnego, powiatowego oraz województw, przedstawiciele związków, porozumień i stowarzyszeń jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, instytucji oraz organizacji sfery naukowo-badawczej, przedstawiciele regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, fundacji, stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych.
Natomiast szkolenia z Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw uczestnikami szkoleń mogą być przedsiębiorcy zarówno z mikro, małych, jak i średnich przedsiębiorstw a także przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.
Celem szkoleń ma być pomoc potencjalnym beneficjentom ZPORR i SPO WKP w zakresie przygotowywania oraz zarządzania projektami, zgodnie z zasadami i wymogami EFRR. Szkolenia są adresowane do podmiotów, które zamierzają ponownie składać wniosek do EFRR, jak również do tych, które swój wniosek składają po raz pierwszy.
Udział w szkoleniach i warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy poniosą jedynie koszty dojazdu i ewentualnego noclegu.
Szkolenia dotyczyć będą zasad kwalifikowalności wydatków oraz procedur przetargowych, zarządzania projektami i ich realizacji.
Aby wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronach internetowego serwisu informacyjnego Ministerstwa Gospodarki i Pracy (www.funduszestrukturalne.gov.pl) w zakładce szkolenia.
W związku z tym, że rekrutacja w całej Polsce prowadzona będzie oddzielnie w każdym z województw, o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szkolenia rozpoczną się pod koniec listopada 2005 roku.

Jacek Babiel

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę