Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Przygotowania do ewakuacji mieszkańców z ulicy Glogera

Około godziny 16. rozpoczęły się patrole 8 policjantów, którzy informują o możliwej ewakuacji mieszkańców kilkunastu domków jednorodzinnych przy ulicy Zygmunta Glogera w Łomży. Wąska ulica jest ostatnio gruntownie remontowana, czemu towarzyszą rozległe wykopy od ulicy Wojska Polskiego do ulicy Nowogrodzkiej wzdłuż granicy parku miejskiego, założonego w 1840 roku. - Przed godziną 15.45 zostaliśmy poinformowani o znalezieniu blisko zabudowań tajemniczego, prawdopodobnie niebezpiecznego przedmiotu – informuje aspirant Ewelina Szlesińska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

- Na chwilę obecną nie wiemy, co to dokładnie jest – mówi rzeczniczka KMP Łomża. - Podłużny przedmiot ma około metra długości. To prawdopodobnie pocisk z okresu II wojny swiatowej. Jednocześnie z odgradzaniem terenu taśmami i informacją o ewakuacji mieszkańców pobliskich domów czekamy na przyjazd saperów z jednostki w Orzyszu.

 

Mirosław R. Derewońko

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę